SK EN DE (AT)

Pneumatiky SAMSON

Logo SAMSON

Pneumatiky Samson vyrába svetový výrobca pneumatík, ktorý sa radí medzi 40 najlepších výrobcov pneumatík na svete a história výrobcu siaha až do roku 1958. Viac ako 60 rokov v tomto odvetví a túžba po neustálom zdokonaľovaní zaručujú, že používatelia pneumatík Samson získajú vynikajúcu kvalitu produktov a bezpečnosť v kombinácii s vynikajúcou hodnotou za peniaze.

Od procesu návrhu jednotlivých dezénov a inžinierstva až po výrobu a testovanie a kontrolu konečného produktu, pneumatiky Samson sú vyrábané podľa vysokých štandardov. Továreň používa moderné zariadenia na spracovanie gumy a dodržiava prísny proces kontroly kvality. Samson produkty sú certifikované ISO9001. Celý rad nákladných pneumatík Samson bol navrhnutý a vyrobený s vysokou odolnosťou voči opotrebovaniu, vynikajúcou nízkou hlučnosťou a silnou odolnosťou voči prepichnutiu.

V spoločnosti Samson pracuje viac ako 1 000 odborných a technických pracovníkov a disponuje dobre zavedeným výskumným a vývojovými centrami. Výrobcovi bol udelený titul „High-tech Enterprise“ a získali už viac ako 133 autorizovaných patentov. Investícia do tohto sektoru zaisťuje, že pneumatiky Samson vždy spĺňajú najvyššie možné štandardy.

Sortiment nákladných pneumatík

GR-A1

GR-D1

GR-D2

GR-T1

GL-282A

GL-256F

GL-251T

GC-A1

GL-286A

GL-286T

GLE-2

MOTTO

POWER IN MOTION

×