SK EN DE (AT)

Blog

Nákladné pneumatiky Samson

SAMSON je popredný čínsky výrobca pneumatík, ktorý je vlastnený spoločnosťou Guizhou Tire Factory založenou už v roku 1958. Skupina vlastní tri popredné značky, a to SAMSON, TORNADO a ADVANCE.

čítať celý článok...

Pneumatiky z Ázie

Ruský útok na Ukrajinu a súvisiace sankcie a pohyby na svetových trhoch ovplyvňujú všetky oblasti medzinárodnej spolupráce v rozsahu, na ktorý nie sme za posledné desaťročia zvyknutí.

čítať celý článok...

Blato či piesok? Výber dezénu offroad pneumatiky nepodceňujte!

Tento diel je určených pre tých, pre ktorých je offroad každodenným životným štýlom. Pokúsime sa nájsť niekoľko pravidiel, ktoré nám uľahčia výber pneumatík.

čítať celý článok...

Výber offroad pneumatiky alebo nie je terén ako terén

V predchádzajúcom blogu sme si prešli základné rozdelenie terénnych pneumatík. V tomto blogu pôjdeme trošičku do hĺbky a povenujeme sa terénnym pneumatikám M/T.

čítať celý článok...

Vstúpte do sveta terénnych pneumatík

Patríme medzi najväčších predajcov pneumatík vo východnej Európe a segment terénnych pneumatík je jedným z najrýchlejšie rastúcich v tomto regióne. Pri svojej práci sa stretávame s hromadou otázok a túto sériu blogov sme sa rozhodli napísať práve preto, aby sme aspoň väčšinu z nich zodpovedali, a aby sme vám uľahčili výber alebo pripadnú kúpu novej terénnej pneumatiky.

čítať celý článok...

×