SK EN DE (AT)

Pneumatiky NEOLIN/DURATURN

Výrobcom pneumatík Neolin a Duraturn je Yanchang Petroleum Group / Yanchang Rubber. Je to moderný podnik na výrobu pneumatík s viac ako 2000 zamestnancami, s ročnou kapacitou 20 miliónov radiálnych pneumatík, vrátane 4 miliónov pneumatík pre úžitkové vozidlá a 16 miliónov pneumatík pre osobné automobily. Vo výrobe disponujú kvalitnými zariadeniami od svetoznámych výrobcov z Japonska, Nemecka, USA, Talianska a Holandska.

Vyvíjajú všetky série pneumatík pre úžitkové vozidlá a osobné autá a pneumatiky pre osobné autá pokrývajú osem sérií, 210 veľkostí a 350 produktov: ultra vysokovýkonné radiálne pneumatiky, vysokovýkonné pneumatiky,  zimné pneumatiky, športové pneumatiky pre nákladné vozidlá, SUV -pneumatiky HT/AT/MT a pneumatiky pre ľahké nákladné vozidlá.

Spoločnosť buduje víziu domáceho vyspelého produktu & celosvetovo uznávanej značky. 

Ich pneumatiky sú kvalifikované pre národné certifikácie CCC, ISO/TS16949, US DOT, Europe E-mark SNI, BIS a ďalšie.

Za posledných desať rokov úspešne vybudovali Duraturn, renomovanú značku pneumatík s vyspelými technológiami a skvelými výkonmi. Duraturn je exportovaný do viac ako 80 krajín sveta.

Kvalita pneumatík Neolin je výnimočná, pretože spoločnosť pracuje na princípe slúžiť trhu s najlepšími inováciami a usilovať sa o dokonalosť s neustálym zlepšovaním. Tieto pneumatiky sú žiadané na miestnych aj medzinárodných trhoch s pneumatikami vrátane Európy, Ameriky, Austrálie, Afriky a Stredného východu.

Sortiment osobných pneumatík

Letné pneumatiky

NeoGreen

NeoGreen / MOZZO 4S

NeoGreen+

NeoRacing

NeoSport

NeoSport / MOZZO SPORT

Zimné pneumatiky

NeoWinter / Mozzo winter

Sortiment SUV & offroad pneumatík

Neoland A/T / TRAVIA A/T

Neoland M/T / TRAVIA M/T

NeoTour

NeoTour / MOZZO TOURING

TRAVIA M/T

Sortiment ľahkých nákladných pneumatík

Letné pneumatiky

Neoland Van / TRAVIA VAN

Neoland Van / TRAVIA VAN BSW

Travia Van

Zimné pneumatiky

NeoWinter Van / Mozzo winter Van

NeoWinter Neolin 

NeoWinter Van

×