SK EN DE (AT)

Pneumatiky LING LONG (LL THAI)

Logo LING LONG (LL THAI)

LING LONG je obchodnou značkou spoločnosti Shandong Linglong Tire Co., Ltd. Po niekoľkých rokoch vývoja a inovácií patrí tento celosvetový výrobný podnik s rozsiahlymi zariadeniami už niekoľko rokov medzi 20 najlepších výrobcov pneumatík na svete a top 3 v Číne.

Značka LING LONG ponúka špeciálne vzory dezénu na zníženie zadržiavania kameňov, zaoblené ramená na zníženie účinkov drhnutia pneumatík počas ostrých zákrut a široké bloky dezénu na rovnomerné rozloženie hmotnosti a zároveň nízky valivý odpor, vysokú odolnosť.

V súčasnosti sa pneumatiky značky LING LONG vyrábajú vo výrobných závodoch v Dezhou, Liuzhou, Jingmen, Zhaoyuan (Čína) a v Thajsku.  Dňa 21. augusta 2018 spoločnosť Shandong Linglong Tire pristúpila k vybudovaniu projektu výroby vysokovýkonných radiálnych pneumatík s ročnou kapacitou 13,62 milióna jednotiek v zóne voľného obchodu Zrenjanin, v Srbsku. Dňa 30. marca 2019 sa v Srbsku úspešne uskutočnilo slávnostné spustenie projektu Linglong International Europe Zrenjanin D.O.O.

Cieľom spoločnosti je stať sa prvotriednym podnikom v oblasti pneumatík s globálnou konkurencieschopnosťou, vyspelou technológiou a riadením.

Spoločnosť vyrába osobné pneumatiky, SUV pneumatiky, ľahké nákladné pneumatiky, nákladné pneumatiky pre regionálnu a diaľkovú prepravu, on-off road pneumatiky, bias a regionálne OTR pneumatiky, poľnohospodárske, špeciálne a industriálne pneumatiky.

×