SK EN DE (AT)

Pneumatiky LEAO (LL THAI)

Logo LEAO (LL THAI)

LEAO je obchodnou značkou spoločnosti Shandong Linglong Tire Co., Ltd. Po niekoľkých rokoch vývoja a inovácií patrí tento celosvetový výrobný podnik s rozsiahlymi zariadeniami už niekoľko rokov medzi 20 najlepších výrobcov pneumatík na svete a top 3 v Číne.

Značku LEAO definuje garantovaná nízka cena, mimoriadne ekonomický výkon, spoľahlivosť a overená kvalita, vynikajúci pomer ceny a kvality, nízka hlučnosť a vhodnosť pre všetky povrchy a všetky typy počasia. Špecifikom pneumatík LEAO je ovládateľnosť pri vysokej rýchlosti a dlhšia životnosť behúňa.

V súčasnosti sa pneumatiky značky LEAO vyrábajú vo výrobných závodoch v Dezhou, Liuzhou, Jingmen, Zhaoyuan (Čína) a v Thajsku.  Dňa 21. augusta 2018 spoločnosť Shandong Linglong Tire pristúpila k vybudovaniu projektu výroby vysokovýkonných radiálnych pneumatík s ročnou kapacitou 13,62 milióna jednotiek v zóne voľného obchodu Zrenjanin, v Srbsku. Dňa 30. marca 2019 sa v Srbsku úspešne uskutočnilo slávnostné spustenie projektu Linglong International Europe Zrenjanin D.O.O.

Cieľom spoločnosti je stať sa prvotriednym podnikom v oblasti pneumatík s globálnou konkurencieschopnosťou, vyspelou technológiou a riadením.

Spoločnosť vyrába osobné pneumatiky, SUV pneumatiky, ľahké nákladné pneumatiky, nákladné pneumatiky pre regionálnu a diaľkovú prepravu, on-off road pneumatiky, bias a regionálne OTR pneumatiky, poľnohospodárske, špeciálne a industriálne pneumatiky.

×