SK EN DE (AT)

Pneumatiky GTK

Logo GTK

GTK je výrobca poľnohospodárskych a priemyselných pneumatík, ktorý vyváža na päť kontinentov. Od svojho založenia rýchlo rastie a neustále zvyšuje počet krajín, do ktorých vyváža pneumatiky.

Vďaka politike kvality a dôvery implementovanej spoločnosťou GTK poskytuje široký sortiment produktov. GTK postupuje pevnými krokmi v smere svojho poslania a chce byť jedným z najväčších svetových výrobcov pneumatík.                                             

Pneumatiky GTK ponúkajú vysokú úroveň trakcie a samočistenia v teréne. Skúsení inžinieri sa v posledných rokoch postarali o to, aby sa traktorová pneumatika mohla etablovať na trhu, a ktorá sa vyznačuje vynikajúcim pomerom cena/výkon. Za zmienku stojí aj vyvážená vhodnosť pneumatík GTK na cestu. Prístup výrobcu k vývoju všestranne uspokojivého produktu bol dôsledne sledovaný až do dokončenia každej pneumatiky GTK. Dokazuje to aj neustále sa zvyšujúci počet GTK pneumatík v pôvodnej výbave.

Traktorové pneumatiky GTK zaisťujú pohodlnú jazdu vďaka flexibilnej štruktúre bočníc. Vďaka špeciálne navrhnutému dezénu má traktorová pneumatika vlastnosti odpudzujúce blato. Okrem toho sa pneumatika vyznačuje vysokým jazdným a záberovým výkonom vďaka hlbokému dezénovým blokom a širokým kontaktným plochám.

Sortiment poľnohospodárskych pneumatík

AS10

AS12

AS16

AS100/AS110

BT44

BT45

BT46

BT20

BT22

BT40

BT25

BT48

RS200

RS220

Sortiment industriálnych pneumatík

CK50

BC70

LD90

LD94

HP100

RI11

Sortiment ľahkých nákladných pneumatík

KM400 

KM420

Motto

Stopa sily

×