SK EN DE (AT)

Pneumatiky GOODTRIP

Logo GOODTRIP

Výrobca Goodtrip vyrába kvalitné a cenovo dostupné pneumatiky od svojho založenia v roku 1995, začínajúc na trhu s motocyklovými pneumatikami. V nasledujúcich desaťročiach sa ich sortiment rozšíril so zameraním na pneumatiky TBR pochádzajúce z viacerých výrobných základní po celom svete.

Nákladné pneumatiky Goodtrip sa vyrábajú v Thajsku. Táto fabrika má ročnú výrobnú kapacitu 1 milióna celooceľových radiálnych pneumatík a 6 miliónov polo-oceľových radiálnych pneumatík. Pneumatiky Goodtrip sa predávajú vo viac ako 70 krajinách a regiónoch, ako sú USA, Európa, Ázia a Afrika.

Ako súčasť skupiny Hongdou Group (Čína) investuje Goodtrip Tyres veľa do výskumu, vývoja a výroby celooceľových radiálnych a diagonálnych pneumatík. Hongdou s viac ako 390 autorizovanými patentmi je na prvom mieste v čínskom priemysle pneumatík. 

Vo svojom vývojovom procese sa spoliehajú na špičkovú technológiu. Tá im umožňuje vyrábať bezpečné modely pneumatík s vynikajúcou ovládateľnosťou a komfortnými vlastnosťami. Svoje investície zameriavajú na množstvo výskumu a testovania, čo im umožňuje vyrábať pneumatiky, ktoré spĺňajú najnovšie normy.

Sortiment nákladných pneumatík

GHD20

Nákladná pneumatika Goodtrip GHD20 je určená pre hnaciu nápravu. Použitie je vhodné aj pre diaľkovú aj regionálnu prepravu. 

Goodtrip GHA20 je vybavený technológiou GS I-FEAT, ktorá zaisťuje vysoko efektívny profil pneumatiky s vysokou odolnosťou a rovnomerným opotrebovaním behúňa. 

Pevný blok dezénu a priečne lamely poskytujú vynikajúcu trakciu, autonómne bloky dezénu poskytujú konštantný záberový výkon.

295/60R22,5; 295/80R22,5; 315/80R22,5

GHA20

Goodtrip GHA20 je nákladná pneumatika pre diaľkovú alebo regionálnu prepravu vhodná na všetky nápravy vozidla.

Goodtrip GHA20 je vybavený technológiou GS I-FEAT, ktorá zaisťuje vysoko efektívny profil pneumatiky s vysokou odolnosťou a rovnomerným opotrebovaním behúňa. 

Široké drážkované ramená zlepšujú odvodňovací výkon, zatiaľ čo lamely na vyhadzovanie kameňov znižujú riziko prerezania a poškodenia behúňa.

295/80R22,5; 315/70R22,5; 315/80R22,5

GHT50

Nákladná pneumatika Goodtrip GHT50 s použitím pre diaľkovú alebo regionálnu prepravu. 

Goodtrip GHA20 je vybavený technológiou GS I-FEAT, ktorá zaisťuje vysoko efektívny profil pneumatiky s vysokou odolnosťou a rovnomerným opotrebovaním behúňa. 

Goodtrip GHT50 má asymetrické drážky dezénu, ktoré poskytujú vynikajúce odvodnenie a vyhadzovanie / nezadržiavanie kameňov.

385/65R22,5

GMA30

Nákladná pneumatika Goodtrip GMA30 je určená pre zmiešanú cestnú prevádzku – diaľkovú aj regionálnu prepravu. 

Optimalizovaný dizajn dezénu poskytuje spoľahlivý výkon na zmiešaných cestách na všetkých nápravách vozidla, vynikajúce rovnomerné opotrebovanie a odolnosť.

Dezén určený pre blatisté a zasnežené cesty.

Silné ramená a rebrá znižujú možnosti deformácie a predčasné abnormálne opotrebovanie.

Asymetrické drážky na dezéne a spodnej časti poskytujú vynikajúci odvodňovací výkon a vyhadzovanie kameňov / nezadržiavanie kameňov.

Behúň vytvára rovnomernú plochu kontaktu so zemou, zlepšuje odolnosť proti opotrebovaniu.

13R22,5; 315/80R22,5

GMT50

Nákladná pneumatika Goodtrip GMT50 je pneumatika na nápravu prívesu pre diaľkovú aj regionálnu prepravu. 

Dezén Goodtrip GMT50 je vybavený technológiou GS I-FEAT, ktorá zaisťuje vysoko efektívny profil pneumatiky s vysokou odolnosťou a rovnomerným opotrebovaním behúňa. 

Goodtrip GHT50 má asymetrické drážky dezénu, ktoré poskytujú vynikajúce odvodnenie a vyhadzovanie / nezadržiavanie kameňov.

385/65R22,5 

×